Take a fresh look at your lifestyle.

Nude Ne Demek ? Sevgiliye Nude Atmak

Nude ne demek ? İlişkisi olan bir çok insan nude atmak terimini duymuştur. Özellikle ilişkide erkekler tarafından kızlara söylenen nude at , nude gönder gibi kelimeler ne anlama geliyor ? Nude ne anlama geliyor ? Son zamanlarda oldukça popüler bir kelime olan nude nedir ? Send Nude , Nude fotograf gibi kelimelerin ne anlama geldiğini bu yazımızda öğreneceksiniz.

Gün geçmiyor ki gençler arasında yeni bir kelime popüler olmasın. Geçmişte olmayan ama günümüzde sosyal medya , yabancı film ve diziler vb etkiler ile artık hayatımıza yer etmeye başlamış bir çok kelimeye sahibiz. İlişki yaşayan , sevgili olan çiftler arasında da son zamanlarda en popüler kelimelerden biri nude kelimesidir. Peki Nude Nedir ?

Nude Nedir ? Nude Ne Demek ?

Nude kelimesi , aslında ingilizce bir kelime olup , çıplak anlamını taşımaktadır. Türkçemizde yer alan Nü kelimesinin ingilizce hali de diyebiliriz. Nude , çıplaklık kelimesini temsil edir. Üstünde elbise olmayan çıplak beden anlamına gelmektedir.

Nü kelimesi , sanatla özellikle resim ile ilgilinenlerin aşina olduğu bir kelimedir. İnternette yapacağınız tablolar şeklindeki bir arama size bu alanda yapılmış çalışmaları gösterecektir.

Nude Atmak Nedir ? Send Nude Nedir ?

Nude atmak , günümüzde geçerli hali ile , bir kişinin başka bir kişiye bedenini tamamen çıplak ya da yarı çıplak bir şekilde resim veya video çekip göndermesidir. Bu eylem tamamen resmi istenen kişinin kendini çekmesi ve göndermesi ile sonuçlanır.

Send nude ise tamamen ingilizce bir kelime olmakla birlikte ” çıplak resim gönder ” anlamını taşımaktadır. Nude kelimesi ” Nuud ” şeklinde okunmaktadır. Birisinden nude resim isterken eğer yazışma yoluyla istiyorsanız ” nude gönder ” sözlü olarak istiyorsanuz ” nuud gönder ” demeniz gerekiyor.

Sevgiliye Nude Atmak

Özellikle son zamanlarda ilişkilerde nude gönder kavramı ön plana çıkmaktadır. Kameralı telefonların hayatımıza girmesi , her resim ve videoyu anında birbirimizle paylaşabileceğimiz mecraaların olması bu tür istekleri de beraber getirmiştir. Cinsel beklentilerin ön planda olduğu ilişkilerin ise adeta vazgeçilmezi durumundadır.

Sevgiliye Nude Göndermeli mi ? Göndermemeli mi ?

Sevgiliye nude atmak , ilişkiyi canlı tutabilmek , kişilerin birbirlerine olan arzularını diri tutabilmek açısından önemli olabileceği gibi , oldukça yüksek risk ve sorumlulukta barındırmaktadır. Kendi mahreminizi en değer verdiğiniz insanla paylaşmak o an için sorunsuz ve olağan bir istek gibi görünse de ayrılık gibi süreçlerle biten ilişkilerde ciddi derecede sorunlar doğurabilmektedir. Özellikle kısa süre geçmiş ilişkilerde , daha karşıdakini net olarak tanımadan gönderilen nude resimler tamamen hatadır. Unutmayın ki herkes sizin gibi iyi niyet çerçevesinde davranmayabilir. Yanlış kişilerin eline geçen mahreminiz yarın öbür gün size tehdit ve şantaj olarak geri dönüş yapabilir. Bu sebeple nude göndereceğiniz kişiyi gerçekten yakından tanımak ve güvenmek önemlidir.

Yatakta Erkeği Azdıran Cümleler : En Azdırıcı 8 Cümle

Nude Göndermek Günah mı?

İlişkide nude göndermeden önce akıllara en çok takılan sorulardan biri de nude göndermek günah mı ? Bu konuyu aslında sevgiliye ve eşinize diye 2 ayrı kategoride değerlendirmeliyiz. Nude göndermek çıplak resim veya video göndermek demekti. Dinimizde herkes için edep yerlerin örtülmesi açıkça belirtilmiş ve kadınlar için de kimseyi şehvet duygusuna kapılmasına izin verilmeyecek şekilde kapanın denmiştir.

Sevgiliye nude göndermeyi ele alırsak , namahrem gönderilerin dini olarak hiç bir bağı olmayan başka başka insanlarla paylaşılması , gönderilen kişilerde şehvet isteği uyandıracağından günahtır.

nude ne demek

Eşe nude göndermeyi ele alırsak , dini yönden nikahı olan insanların birbirlerine karşı çıplaklıkları günah değildir. Aynı zamanda eşler arasında pozitif yönde çekim kuvveti oluşturabilir ve daha renkli bir cinsel hayata sahip olmalarına sebep olabilir. Daha pozitif bir cinsek hayat daha mutlu ve uzun süren evliliklere sebep olabilir. Bu sebeple eşe nude göndermek günah değildir.

İfşa Nedir ?

Nude ne demek kelimesini açıkladığımız bu yazı da ifşa kelimesine de kısa değinelim. Nude resimlerinizin yani çıplak resimlerinizin veya videolarınızın yanlış kişilerin eline geçmesi yarın öbür gün ifşa terimiyle karşı karşıya kalmanıza sebep olabilir.

İfşa , Kişiye ait olan mahrem ve özel görüntülerin sosyal medya aracılığıyla üçüncü şahıslar ile paylaşılmasıdır. İzinsiz yapılan eylemler suç oluşturmaktadır.

Bu konuda sık sorulan sorular ve cevapları aşağıdaki gibidir.

Bu yazımızda Nude ne demek ? Nude Nedir ? gibi sorularınıza sizlere detaylı bir şekilde açıklamaya çalıştık. Yazımızda bulamadığınız ve öğrenmek istediğiniz başka sorular var ise yorum olarak bize yazabilir ya da iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz

1 yorum
  1. […] İlgini Çekebilir : Nude Ne Demek ? Sevgiliye Nude Atmak […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.