Take a fresh look at your lifestyle.

Aldatan Kocadan İntikam Nasıl Alınır ? 6 Adımda Onu Bitirin

Aldatılan kişi için intikam almak olmazsa olmaz bir duygu gibidir. Peki aldatan kocadan intikam nasıl alınır ? Aldatan kocanın yanına kalmaması için ne yapılması gerekir ? Karşı tarafa en çok acıyı verecek intikam nasıl olur ? Aldatılan bir kadın iseniz bu tür soruların cevaplarını merak ettiğinizi biliyoruz. Bu yazımız sizlerin yüreğine su serpecek intikam tiyoları içeriyor. İntikam ateşi ile yanıyorsanız hemen dikkatliye okumaya başlayabilirsiniz.

İntikam Nedir ? İnsan Neden İntikam Almak İster ?

İntikam bir kötü davranışı veya sözü cezalandırmak için yapılan genellikle benzer derecede kötülük içeren bir davranış biçimidir. İntikam duygusu daha çok kin tutan insanlarda görülse de , canımızı çok yakan veya acıtan insanların bize yaşattıkları yanlarına kalmasın diye hemen hemen herkes tarafından hissedilebilen bir duygudur.

aldatan kocadan intikam almak için tiyolar

Aldatan kocadan intikam almak duygusu ise , aldatma hareketi çok sevdiği ve güvendiği biri tarafından yapıldığı için tüm intikam duygularından daha ağır olabilmektedir. Bu intikam isteğinin altında enayi yerine konmak , salak yerine konmak , arkadan iş çevrilmesi gibi sebepler yatar. Sizi aldatan bir kocanız var ise ve intikam alarak onu diz çöktürmek istiyorsanız fazla zaman kaybetmeden aşağıda yazdıklarımızı uygulamanızı tavsiye ederiz.

Aldatan Kocadan İntikam Almak İçin Yapılması Gerekenler

1- Ayrılın ve Boşanın

İntikam almak istiyorsanız öncelikle bu kişiden kesin olarak ayrılmanız , boşanmanız gerekmektedir. İhanet bir evliliği temelden sarsan , güven duygusunu yerle bir eden , ilişki de geri dönülemez hasarlar bırakan bir sorundur. Bu sebeple kesinlikle ihanet konusunda taviz verilmemeli. Aldatıldığınızı öğrendiğiniz gibi evi terk edin. Bu konuyu konuşmaya yanında ağlamaya zırlamaya bile değmez. Ama tabi bunu bir çok kişi yapamayacak ve içindekileri kusmak isteyecek. Ağlamadan konuşacak gücünüz varsa yapın , ağlamak zayıflıktır ve onu çok sevdiğinizi , pişmanlık halinde onu affedeceğinizi gösterir.

Bir kere aldatan erkek , tekrar aldatır mı ? Bu soruyu merak ediyorsanız linke tıklayarak ilgili yazımıza gidebilirsiniz

aldatan kocadan intikam almaya boşanarak başlayın

Ayrıca şunu da belirtelim aldatan kocadan intikam almak istiyorsanız bunu aynı çatı altındayken yapmanız imkansızdır. Aldatıldığınızı bilerek bu şekilde yaşamayı kabul etmeniz onun ekmeğine yağ sürmekten başka işe yaramaz. Üstelik yarın öbürgün ayrılmak istediğinizde bunu sen de biliyordun bile bile devam ettin diye üste bile çıkmaya çalışırlar.

Olayı öğrendiğiniz gibi evi terk edin. Sakın başka bir adama gitmeyin. Haklı iken haksız konuma düşersiniz. Ailenizin yanına dönün. Boşanma davası açın , aldatıldığınızı ispatlayın ve tazminatı alıp çatır çatır onun paralarını yemeye başlayın.

2- Kendinizi Baştan Aşağı Değiştirin

Aldatıldığınıza göre o kişide artık heyecan yaratmıyorsunuz demektir. Büyük bir değişim içine girin. Kilolu iseniz kilo verin. Saç renginizi ve şeklinizi değiştirin , makyajınızı değiştirin. Giyim tarzınızı değiştirin. Tabi ki kişiliğinizden ödün vermemek şartıyla bir tık daha bakımlı ve seksi görünmeye özen gösterin. Sizi gören eski kocanız sizdeki değişimi hemen görsün ve içine kurt düşsün. “Acaba hayatında başkası var mı ?” Ayrılmış bile olsanız her erkekte istemsizce de olsa koruma ve kıskanma güdüsü vardır. Sizdeki bu değişim bilinaçltında yatan bu duyguları ortaya çıkaracak ve içten içe canı sıkılmaya başlayacaktır.

3- Yeni Ortamlara Girin , Yeni Etkinliklere katılın

Aldatıldınız diye kesinlikle odanıza çekilip içinize kapanıp ağlamayın. Bu hareketiniz sadece sizi daha fazla üzecektir. Karşı tarafın umrunda olmazsınız. Onun yerine büyük değişimden sonra mutlaka sosyalleşin. Gitmediğiniz yeni kafelere gidin. Yeni şehirler gezin. Tatiller organize edin. Özellikle Ege ve Akdeniz taraflarına yapacağınız tatil planları , o bölgedeki aktif gece hayatını göz önüne alırsak eski kocanızı oldukça rahatsız edecektir. Eğer evli iken çalışmıyorsanız mutlaka bir işe girin ve çalışın. Hem kendi ayaklarınız üzerinde durmanız hem kafanızı dağıtmanız hem de yeni insanlara tanışmanız için işe girmek en akıllıca aksiyonlardan biridir. Aldatan kocadan intikam almaya daha yeni başlıyorsunuz.

4- Yeni İnsanlarla Tanışın

Boşandınız , tazminatı aldınız. Aldığınız tazminat ile bir güzel değişim içine girdiniz kendinizi yenilediniz. İşe girdiniz , etkinliklere katıldınız , tatil yaptınız , sıra geldi yeni insanlarla tanışmaya. Bay ya da bayan yeni insanlarla tanışmaktan çekinmeyin. Bayan bile olsa , hiç tanımadığı bir kadınla birlikte sizin dışarda olduğunuzu bilmek yine erkeklik hormonlarını harekete geçirecek ve eski eşinizi kudurtacaktır.

5- Sosyal Medyaya Girin ve Hesaplarınızı Gizleyin

Evli iken sosyal medya kullanmıyorsanız mutlaka yeni hesaplar açın. Facebook , instagram ve hatta tiktok , snapchat , swarm gibi uygulamalar bu konuda işinize yarayacak uygulamalardır. Ama bu uygulamalarda profilinizin gizli olmasına özen gösterin. Sizi hem görebilmeli hemde ne paylaştınız diye merak etmeli. O olmadığına emin olduğunuz profilleri onaylayın ama feyk olduğu belli profileri kabul etmeyin. Gizemli ve ulaşılamaz kadını oynamak her zaman kazandırır. Swarm uygulaması ile gittiğiniz mekanlardan check in yapın. Aldatan kocadan intikam almak istiyorsanız sosyal medya nimetlerinden yararlanın.

6- Öldürücü darbeyi vurun : Bir Erkeği Hayatınıza Sokun

İşte geldik intikamın en acıtacak yerine. Ne olursa olsun hiç bir erkek , eskiden elinde olduğunu bildiği bir kadının yanında başka erkek görmek istemez. Her türlü fesat düşünce içine girer. Geceleri uyuyamaz, psikolojisi bozulur. Gittiği kadınla aralarında sorun çıkar. Size ulaşmak ister ama hakkı yoktur.

aldatan kocadan intikam için yeni sevgili

Burada size düşen hayatınıza aldığınız ya da alacağınız erkeği güzel lanse edebilmek. Çok abartıya kaçmadan. Aşığım , ölüyom , bitiyorum gibi sözcükler kullanmadan sadece emojiler ile ilginiz olduğunu belirtin. Gururla bir erkek başkası için ölen biten bir kadını silme yoluna gider , siz bunu istemiyorsunuz aldatan kocadan intikam almak istiyorsunuz o halde ölçülü davranın.

Bir başka dipnot hayatınıza aldığınız adamla evlenmeyin. Evlenmeyin ki eski kocanız sizi finanse etmeye devam etsin. Sosyal medyada ölçüyü kaçırmayın ki nafakanız kesilmesin. Eski kocanız tamamen çaresiz kalacak ve belki ömrü boyunca size bu parayı ödemeye devam edecek üstelikte kafasında kurduğu yüzlerce senaryo ile acı çekerek..

Bu yazımızda sizi aldatan kocadan intikam almayı 6 madde ile sizlere anlattık. Burada yazılanlar genel geçerliliği olan maddelerdir. Unutmayın ki kocanızı siz bizden iyi tanıyorsunuz. Kocanızın kişiliğini , istek ve beklentilerini kendiniz analiz ederek kendi yol haritanızı çizebilirsiniz.

Aşağıda Aldatan kocadan intikam almak için sorulan sık sorular ve cevapları bulabilirsiniz. Burada olmayan sorularınız var ise ve cevap arıyorsnız iletişim bölümümüzden bize yazabilir , yorum bırakabilirsiniz.

Aldatan kocadan intikam almak Sık Sorulan Sorular

3 Yorumlar
  1. […] İlgini Çekebilir : Aldatan Kocadan İntikam Nasıl Alınır ? […]

  2. […] İlginizi çekebilir : Aldatan Kocadan İntikam Nasıl Alınır ? […]

  3. […] ilginizi Çekebilir : Aldatan Kocadan İntikam Nasıl Alınır ? […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.