Take a fresh look at your lifestyle.

Yatakta Erkeği Azdıran Cümleler : En Azdırıcı 8 Cümle

Eğer partnerinizin yatak performansından memnun değil iseniz belki de bazı cümleler ile onu daha da kışkırtmayı denemelisiniz. Bunu nasıl mı yapabilirsiniz ? Mesela erkeği azdıran cümleler söylemek işe yarayabilir. Bir erkeğin ilişki yaşadığı kadından duymak istediği cümleler olduğunu biliyor muydunuz ? İlişki sırasında ağzınızdan çıkacak bir takım azdıran cümleler erkeğin yatakta partnerinden duymak istediği cümleler olabilir. Bu hareketiniz kesinlikle 2 taraf içinde daha çok zevk ve heyecan verici bir cinsellik yaşamanız sebep olacaktır.

Aynı kişi ile yaşanan cinsel ilişki bir süre sonra monotanlaşmaya başlar. Bu durumda insanlar daha fazla tatmin duygusu yaşamak için farklı insanlar ile birşeyler paylaşmayı seçebilir , bu kesinlikle istenmeyen bir durumdur. En doğrusu elinizdekinin kıymetini bilmek ve elinizdeki ile farklı şeyler denemektir. Eğer ilişki sırasında sadece inliyorsanız ya da sessiz kalıyorsanız , partnerinizin bir süre sonra sıkılmasına sebep olabilirsiniz. Azdırıcı cümleler ile konuşmak hem sizi daha fazla uyararak daha fazla zevk almanızı sağlayacak hem de karşı tarafı uyaracaktır. Şimdi bu cümlelere tek tek değinelim..

Erkeği Azdıran Cümleler

erkeği azdıran cümleler söyleyerek onu kışkırtın

Bütün gün seni bekledim

Güzel bir egzotik kombin ile karşısına çıkıp bu cümleyi kurduğunuzda bazı duyguları harekete geçirmemeniz elde bile değil. Onu ne kadar çok istediğinizi , bütün gün aklınızdan çıkmadığını söylerek cümleyi harmanlayabilirsiniz

Çok Çekici Gözüküyorsun

Kadınlar kadar erkeklerde karşı taraftan görünüşleri ile ilgili övgü almak ister. Bir kadın tarafından çekici bulunmak erkeği azdıran cümleler arasındadır.

Seni İstiyorum

Erkekler net ve açık konuşan kadınları her zaman daha çok tercih etmiştir. Bu kural yatakta da değişmez. Hatta nasıl istediğinize dair detay vererek konuşmanız olayı bambaşka boyutlara taşıyacaktır.

Bana Ne İstediğini Söyle

erkeği azdıran cümleler söyleyerek onu kışkırtın

Bu cümle erkeğinizi yatakta azdıran cümleler arasında en etkili olabilecek cümlelerden biri. Onun için herşeyi yapmaya hazır olduğunuzu , egemenliği tamamen ona verdiğinizi belirten bir cümledir. Özellikle erkekler karşı tarafın rahatsız olacağını veya kabul etmeyeceğini düşünüp bazı yaşamak istediği fantazileri partnerinden saklayabilmektedir. Bu cümle gizli kalmış fantazileri ortaya çıkarabilecek bir cümledir.

Strapon Ne Demek ? Strapon Ne işe yarar ? Çeşitleri Nelerdir ?

Vücudun Harika Görünüyor

Özellikle spor yapan ve görüntüsüne özen gösteren bir bey ile beraberseniz mutlaka vücudundan bahsedin. Spor yapan bir çok erkek vücudunun beğenildiğini duymak ister.

İstediğini Yapmakta Özgürsün

Erkeği azdıran cümleler arasında en önemli cümlelerden biri de budur. Bu cümle ile partnerinizin aklını başından almanız mümkün. Kendinizi tamamen ona bıraktığınızı ve tüm fantazilerini gerçekleştirmekte özgür olduğunu mesajını ona verin. Performansta doping etkisi yaptığını göreceksiniz.

Hayatımın En Güzel Anıydı

Sevişmeden sonra söyleyeceğiniz bu söz bir sonraki ilişki için erkeği azdıran cümleler arasındadır. Kadınlar gibi erkeklerde yaptıkları işten sonra övülmek ister. Bu cümleden sonra erkeğin bir sonraki hedefi mevcut performansını geçmek olacaktır.

Erkekler için bakirelik önemli mi ? Sorunun cevabı bu yazımızda..

Bir Takım Argo Kelimeler

Yatakta erkeğinize söyleyeceğiniz bir takım argo kelimeler cinsel ilişki sırasında erkeğinizi daha da azdıracaktır. Ayrıca bu kelimelere ekleyeceğiniz , daha fazla , daha hızlı , daha sert gibi kelimeler erkeğin maksimuma ulaşması anlamında önemlidir. Yazımızda müstehcenlik olmaması açısından burada bu tür kelimeleri paylaşamıyoruz ama internet üzerinden “cinsel argo kelimeler ” araması yaparak ya da buradaki linkte tıklayarak ilgili kelimelere ulaşabilirsiniz.

erkeği azdıran cümleler neler

Erkeği Çıldıran Kelime : “Geliyorum”

Yatakta ilişki sırasında iken erkeğinize söyleyeceğiniz geliyorum kelimesi erkeğinizi zevkten çıldırtacaktır. Geliyoruummm şeklinde uzatarak ve inleyerek söyleyeceğiniz bu kelime partnerinize ne kadar zevk aldığınızı gösterecek. Sizin zevke geldiğinizi görmek onu daha da zevklendirecektir.

Bu yazımızda yatakta erkeği azdıran cümleler neler sizlere kısaca bilgi vermeye çalıştık. Elbetteki bu cümleleri çoğaltmak sizin elinizde. Bu yazımızda yer alan cümleler sizlere örnek olması açısından verilmiştir.

Erkeği Azdıran Cümleler ile ilgili yazımızla ilgili sık sorulan sorular ve cevapları aşağıdaki gibidir.

4 Yorumlar
  1. […] Yatakta Erkeği Azdıran Cümleler : En Azdırıcı 8 Cümle […]

  2. […] İlgini Çekebilir : Yatakta Erkeği Azdıran Cümleler […]

  3. […] İlginizi çekebilir : Yatakta Erkeği Azdıran Cümleler : En Azdırıcı 8 Cümle […]

  4. […] İlgini Çekebilir : Yatakta Erkeği Azdıran Cümleler : En Azdırıcı 8 Cümle […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.