Take a fresh look at your lifestyle.

Konuşmak İstemeyen Kıza Nasıl Davranılır ?

Bu yazımızda sizinle konuşmak istemeyen kıza nasıl davranılır ? Nasıl davranılması gerekir ? Böyle bir durumda ne yapılması gerekir bunlardan kısaca bahsedeceğiz. Yazdıklarımızı dikkatle okur ve uygulamaya çalışırsanız bir süre sonra konuşmak istemeyen kızın nasıl size karşı daha ılımlı olduğunu göreceksiniz. Tabi ki hiç bir şeyin garantisi yoktur ve herkesin karakteri farklıdır ama aşağıda yazılanlar genel olarak işe yaramaktadır ve sonuçta kaybedecek birşeyiniz yoktur.

konusmak istemeyen kıza nasıl davranılır

İlişkiye başlamada karşı tarafla düzgün bir iletişim kurabilmek çok önemlidir. İletişim yolu ile alınan ve gönderilen fikirler karşı tarafında ilgisini çektiğinde, görselliğiniz üzerindeki yük hafifleyecek ve karşı tarafı sadece dış görünüşüz ile değil fikirleriniz ile de etkileme fırsatı bulacaksınız. Maalesef ülkemizdeki bir çok kız , gerek yetiştirilme tarzı , gerek ailede gördüğü kültür , gerekse de dini bir takım kısıtlamaları düşünerek kendilerini geri çekmektedir. Kimi zaman dış görünüşünüzü beğense bile bunun kötü bir şey olduğuna inandığından sizinle konuşmak istemeyebilir. Ya da dış görünüş olarak sizi beğenmiyordur ve uzak durmayı tercih ediyordur. Sebebi ne olursa olsun mutlaka konuşmak istemeyen kıza bir şekilde kendinizi ispat etmeli , onun gözüne girmelisiniz. Lafı fazla uzatmadan hangi adımları uygulamanız gerekiyorsa bunları anlatmaya başlayalım.

Konuşmak İstemeyen Kıza önce uzaktan bakın , hal ve hareketlerini inceleyin

Öncelikle karşı tarafın karakterini çözmeniz gerekir. Sosyal olarak nasıl bir birey ? İçine kapanık mı ? Yoksa sosyal mi ? Arkadaşları var mı ? Onlarla diyalogları nasıl ? Onlara karşı kısa ve net cevaplar mı verir yoksa birşeyleri uzun uzun anlatma cabası içine mi girer. Harekete geçmeden önce doğal ortamında bir insanı tanımak size büyük artı getiricektir. Sosyal bir kız ama size karşı konuşmayan biri ise 2 sebebi olabilir

  1. Sizi Beğenmiyordur
  2. Yetiştirilme tarzı olarak yabancı bildiklerine karşı mesafelidir.

Eğer sizi beğenmiyorsa , sizi beğenmeyen bir kişinin kalbine nasıl gireceğinizi başka bir yazıda anlatacağız şimdi konunun çok dağılmaması açısından değinmiyoruz. Eğer yetiştirilme tarzı olarak yabancı bildiklerine karşı mesafeli ise büyük oranda umut var demektir.

Konuşmak İstemeyen Kıza adım adım yaklaşın

İlgilendiğiniz kişinin yakınlarında olmaya çalışın. Devamlı sizi görsün. Sık sık karşısına çıkın.. Bunları yaparken saf saf kıza bakmayın. Sıradan bir karşılaşmadan farksız olduğuna karşıyı inandırın.Konuşmak istemeyen kıza ya da herhangi birine sık sık bakmanız sinir bozucu bir durum oluşturacaktır. Etrafında takılın ama iyice sizi bellemeden bir atılımda bulunmayan. Peşinde olduğunuzu anlamamalı.

Sosyal Medyayı Devreye Sokun

konusmak istemeyen kızın sosyal medyasını bulun

Günümüzde hemen hemen herkesin sosyal medya hesabı vardır. Facebook , İnstagram , Twitter , Snapchat artık aklınıza ne geliyorsa. Sosyal medya da bu kişiyi araştırın. Sosyal medya bir kişi hakkında bilgi toplama için en uygun mecradır. Arkadaşları , gittiği yerler , yaptığı etkinlikler.. bunları inceledikten sonra ortak noktalar yakalamaya çalışın. Ortak noktaları onun da gözüne sokacak hale getirin. Tanımasanız bile çevresindeki arkadaşları ekleyin. Katıldığı etkinliklere katılmaya çalışın

Konuşmak İstemeyen Kıza İlk Adımlar Nasıl Atılmalı

Yeterince hakkında bilgi sahibi olduktan ve kendimizi gösterdikten sonra artık ilk adımlar atılmalı. İlk adımları atarken mutlaka sabırlı ve ölçülü atın. İlk muhabbetlerin kısa cevaplar içermesi daha uygundur. Sorduğunuz soruların mutlaka onun bilgisi dahilinde olduğundan emin olun. Cevabını bildiğini düşündüğünüz soruları sorun. Sorulan sorulara cevaplar alındıysa teşekkür edip uzaklaşın. Boşuna ilk seferden sıkmayın. O kısa muhabbet sırasında özgüveninizin yüksek olmasına dikkat edin. Kızlar özgüveni yüksek erkeklerden daha çok hoşlanır. Sakın telefon numarası , sosyal medya hesabı almaya çalışmayın. Avrupalı kızlarda tutar , sosyal Türk kızlarında tutar ama içe kapanık , çekingen kızlarda kesinlikle ters etki yapar. Özgüven patlaması yaşayıp saçmalamamak önemli. Konuşmak İstemeyen Kıza böyle davranışlar işleri daha da kötüleştiricektir.

Yavaş Yavaş Muhabbetleri Yoğunlaştırma Faslı

Eğer ilk adımlar atıldıysa bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Artık sorularınıza biraz daha ilgisini çekecek muhabbetler ekleyebilirsiniz. Neyin ilgisini çekeceğini daha önceki adımlarda yapmış olduğunuz araştırmalardan öğrenmiş olmalısınız. İlgisi alanındaki sorular karşı tarafı muhabet açısından daha da açacaktır.

konusmak istemeyen kıza ilk muhabbetler

Hatta burada size bir de karşı tarafı konuşturmak için bir manipulasyon taktiği vereyim. Her insan doğru bildiği birşey hakkında karşıdan yanlış bir bilgi aldığında onu doğrultma yoluna gider. Bu sebeple karşı tarafın kesin olarak doğru bildiği bir alanda ona bilerek yanlış birşeyler söyleyin. Çok basit olacak ama olayı rahat anlamanız için söylüyorum. Bugün Çarşamba ise bugün Perşembe diyin karşı taraf sizi düzeltecek ve bugün Çarşamba diyecektir. Bunu daha açıklama yapılması mümkün bilgiler ile değiştirin. Örneğin bir yemek tarifi hakkındaki yanlış bilgi , bir dizi karakteri hakkındaki yanlış bilgi fazlasıyla iş yapar. Sizi düzeltmek için o da konuşacak böylece diyalog koyulaşacaktır.

Belli bir yol aldıktan sonra mutlaka muhabbetler arasında karşı tarafın yüzünü gülümsetecek espriler katılmalıdır. Kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanması olayı doğrudur. Karşılıklı gülmek iki insan arasındaki ilişkileri en net birbirine bağlayan köprüdür. Eğer başta kişilik analizini doğru yaptıysanız karşı tarafın nelere güleceğini de az çok bilirsiniz. Eğer yaptığınız esprilere veya söylediğiniz şeylere karşı taraftan gülerek cevap geliyorsa artık duvarları aşmışsınız demektir.

Bu yazımızda konuşmak istemeyen kıza nasıl davranılması gerektiğini anlatmaya çalıştık. Yazının başında da dediğimiz gibi hiç birşeyin garantisi yoktur ama burada yer alan bilgileri denemenizde fayda olduğunu söyleyebiliriz. Bir de konuşmak istemeyen kıza yaklaşmadan önce mutlaka erkek arkadaşı olup olmadığını araştırmanızı öneririz. Hayati önemi olmakla birlikte boşa kürek çekmemeniz konusunda da size zaman kazandıracaktır.

Konuşmak istemeyen kızlar ile ilgili sık sorulan sorular ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz. Eğer sizin konu ile ilgili sorularınız varsa iletişim kısmından bize ulaşabilir ya da bu yazımızın altına yorum yazarak bize ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.