Take a fresh look at your lifestyle.

Yeni Sevgili Bulma Yolları Nelerdir ?

Yeni sevgili bulma yolları hakkında size yol gösterecek bir yazı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yazımızda yeni sevgili bulma yollarını sizler için tek tek sıraladıktan sonra bu başlıkları kısaca açıklayacağız. Bu yazıyı okuduğunuzda Sevgili bulmanın püf noktaları , Sevgili Bulma Yolları , Sevgili Nerede bulunur gibi sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız. Şimdi konumuza geçelim.

Öncelikle sevgili bulmak istiyorsanız bir takım fedakarlıklar yapmanız gerektiğini bilin. Potansiyel sevgili adaylarınız ile tanışabileceğiniz , görüşebileceğiniz bir çok yol mevcut. Sevgili yapma istiyorsanız size düşen bu yollarda yılmadan sabırla şansınız denemenizdir. Sevgili bulmak isteyenler biraz zaman biraz da para harcamak zorunda kalabilir.

Sevgili Bulma Yolları , Sevgili Nerede Bulunur ?

İş Yeri Ya da Okul

İnsanlar sık sık bir araya geldiği insanlarla daha çok birşeyler paylaşma eğilimi içindedir. Özellikle Okul gibi gençliğin vermiş olduğu hormonların tavan yaptığı , karşılıklı istek ve arzuların olduğu , gün boyunca ortak bir çok şeyin paylaşıldığı yerler sevgili bulma için biçilmiş kaftandır. Okulda sevgili yapmak için biraz popüler olmak , biraz eğlenceli olmak , özellikle de dış görünüşünüze özen göstermek sevgili bulma konusunda size yardımcı olacaktır.

Eğer sevgiliniz var ama ne konuşacağınızı bilemiyorsanız buraya tıklayın

İş yerleri , okul kadar olmasa da yine bir çok arkadaşlığın başladığı önemli bir mekandır. Artık erişkin olan bireyler gününün büyük bir bölümünü iş yerinde geçirir. İş yerinizde gösterdiğiniz davranışlar , performans , mevkiniz , gücünüz çevrenizdeki insanların sizden etkilenmesi için bir kapı açıcaktır. Bu kapıyı açıp içeri girebilmek sizin hünerlerinize bağlıdır. İş yerlerinde sevgili bulmanın tek sıkıntısı çok ciddi kurumlardaki iş yerinde sevgililiğe izin verilmemesi kuralıdır. Dikkat işinizden olabilirsiniz.

Spor Salonları

Spor salonları aynı insanların sık sık bir araya gelebildiği mekanlardan biridir. Gittiğiniz spor salonu sizin kendinize ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Düzenli gitmeniz etrafınızdaki kişilerin de ilgisini çekecektir. Ufak tefek selamlaşma ile başlayan muhabbetler zamanla spordan sonra bişeyler içmeye dönüşebilir. Spor salonlarında cesur , kendine güvenen , sportif tipler her zaman kazanır.

Spor salonunda sevgili bulma

Alışveriş Merkezleri

Nerede sevgili bulurum diye düşünüyorsanız ve hem gezip , eğlenip hem de sevgili bulmak istiyorsanız ugrayacağınız mekanlar kesinlikle alışveriş merkezleri olmalıdır. Alışveriş merkezlerinin belli standart müşterileri vardır. Bir çok kişi alışveriş yapmasa bile mağazaları gezdikten sonra yemek yeme ya da bişeyler içmek için mutlaka restauranların olduğu bölüme ugrar. Bildiğiniz üzere buralarda daha çok orta alanda bulunan masa ve sandalyelere belli bir restauranta bağlı kalmadan oturulur. Buralara yapacağınız sık sık ziyaretler sonucu göz aşinası olduğunuz kişilere yakın oturmanız durumunda , aranızda bir muhabbetin başlamaması içten bile değil. Alışveriş Merkezleri sevgili bulma konusunda oldukça önemlidir. Buradan sevgili bulmak istiyorsanız dış görünüşünüze önem vermeli ve dikkatiniz ile karşı tarafı etkilemelisiniz.

Şehirdeki Etkinlikler

Şehirler yapılan etkinlikler yeni sevgili bulma konusunda önemli rol oynar. Şehirdeki etkinliklere katılmanız sizin ne kadar etkin , dışa dönük , insan odaklı olduğunuzu gösterir. Daha önce sokakta bir kaç kez denk geldiğiniz ama bir daha nerde bulacağım dediğiniz kişiler varsa bu tür etkinlikleri kesinlikle boş geçmemelisniz. Her türlü konser , tiyatro , kurslar ve hatta parti mitingleri bile size aradığınız kişiyi bulma konusunda yardımcı olacaktır. Bundan sonrasında kalan ise cesaret gösterip ilk adımı atmanız.

Kısa Süreli Gezi ve Tatiller

Günübirlik ya da kalmalı çeşitli turlar ile yapacağınız geziler ve küçük tatiller sizlere yeni sevgili bulma yolları arasında en kısa zamanda en iyi sonuç alabileceğiniz ortamı oluşturacaktır. Bu tür gezilerde herkesin amacı eğlenmektir. Ne kadar eğlenceli bir insan olduğunuzu ispatlayabilirseniz kısmetiniz mutlaka sizi aklından geçirecektir. Kısa süreli de olsa iz bırakmış olacaksınız. Bundan sonrası yolculuk sırasında edindiğiniz bilgiler ile size ilgili duyduğunu düşündüğünüz ya da güzel zaman geçirdiğinizi hissettiğiniz kişiyi sosyal medyadan bulmaktan geçiyor.

Hobi ve Dil Kursları

Sevgili bulma yolları arasında belki de karakterinize en uygun kişileri adeta bir filtreden geçirmiş gibi bulabileceğiniz en önemli yerler hobi ve dil kurslarıdır. Hobiler kişisel zevk aldığınız etkinliklerdir. Sizinle aynı hobilere sahip kişiler beraber aynı şeylerden zevk aldığınızı gösterir. Aynı şeylerden zevk alan insanlar arasında diyaloglar çok kolay gelişir. Geliştikçe de arkadaşlık sevgililiğe doğru eğrilir.

Aynı şeyler dil kursları içinde geçerlidir. Dil kursları genelde bir hedef doğrultusunda gidilir. İngilizce için demiyorum ama Fransızca, İtalyanca , Çince gibi kurslara gidiyorsanız , sizinle aynı kursta yer alan kişi ile aynı hedef için mücadele ediyor olabilirsiniz. Bu da size yeni arkadaşlıklar için iyi bir kapı açacaktır.

Kafeler ve Barlar

Eğer dış görüşünüşünüze güveniyorsanız hiç bir arkadaş yardımı olmadan kafeden veya barlardan yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Uzaktan yakalanan karşılıklı bakışmalar , başlaması muhtemel bir aşkın ilk kıvılcımları olabilir. Cesur olup adımı atmak size kalmış. Ya da arkadaşlarınızla kafelerde yaptığınız buluşmalara , arkadaşlarınızında arkadaşlarının katılmaları size yeni çevreler kazandıracaktır. Masada kendinizi parlatmanız yeni tanıştığınız kişiyi etkileyecek ve sevgili yapma konusunda size önemli fayda sağlayacaktır.

Düğünler

Düğünler bizim toplumumuzda çok önemli bir yere sahiptir. Tanıdığınız tanımadığınız bir çok insan ortak bir amaç için bir araya gelmiştir. İşte size sevgili bulma konusunda eşsiz bir ortam. Hele bir de evlilik çağınız geldiyse bir çok akraba tarafından bir çok insana çoktan tavsiye edilmişsinizdir. Burada duruşunuz , sergilediğiniz tavır , giyim ve kuşamınız size bir çok arkadaşlığın kapısını açabilir. En yakın arkadaşınızın düğününden sonraki gün sıranın kendinize geldiğine inanabilirsiniz. Yeni sevgili bulmak isteyenler düğünleri kesinlikle kaçırmamalı

Sosyal Medya

sosyal medya sevgili bulma

Muhtemelen yazının başından beri neden sosyal medya geçmedi diye merak içindesiniz. Sosyal medyadan sevgili bulma konusunda sizlere ekstra geniş kapsamlı bir yazı yazacağım. Bu yazı da kısaca sosyal medyanında yeni sevgili bulma konusunda önemli bir mecra olduğuna değinelim. Yalnız unutmayın ki burada karşı tarafla yapacağınız görüşmeler çok ciddi oranlarda yalanlar içerebilir. Sosyal medya aşkı ile mutlu olmak imkansız değil ama çok çok dikkat edilmelidir. Özellikle güven konusunda ince elenip sık dokunmalıdır.

Sevgili bulma yolları arasında günümüzde en çok kullanılan yöntem sosyal medyadır. Sosyal medyada konusunda da özellikle İnstagram bir tık öne çıkar. İnstagram da ise özellikle gizli profiller bu konuda can sıkmaktadır. Sonuçta insan beğendiği kişi ile ilgili daha çok resim ve video izlemek ister. Eğer gizli kalmak ve istiyor ve instagramda resimlerini görmek istiyorsanız Postegro Uygulaması ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

Eski Sevgili

Evet , sevgili bulma konusunda belki de kulağa en çılgınca gelen şey eski sevgili vasıtası ile yeni sevgili bulma. Çılgınca gelebilir ama kesinlikle imkansız bir şey değil. Nasıl mı ? İkinizde iyi insanlarsınızdır ama birbiriniz için yanlış kişilersinizdir. Birbirinizin beklentilerini karşılayamıyorsunuzdur , kişilikleriniz uyuşmuyordur. Böyle bir durumda efendi gibi ilişkiyi bitirip , yeni bir ilişki için eski sevgilinizden destek alabilirsiniz.

Bir yazımızın daha sonuna geldik. Sizlere yeni sevgili bulma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Yazdıklarımız en çok kullanılan ve akla gelen yerlerdir , yazımızda yer almayan ve bize iletmek istediğiniz yerler varsa yorum olarak bize bildirebilir ya da iletişim bölümümüzü kullabilirsiniz.

4 Yorumlar
  1. […] Sizi çok sevdiğini söyleyen ama karısını boşamayan bir adamdan koşarak uzaklaşın ve yeni sevgili bulma yollarını […]

  2. […] İlişkiden Kurtulduktan sonra yeni bir ilişki istiyorsanız ; ” Yeni Sevgili Bulma Yolları ” başlıklı yazımızı […]

  3. […] Yeni sevgili bulma yolları isimli yazımızı okumadınız ise mutlaka buraya tıklayın […]

  4. […] İlgini çekebilir : Yeni Sevgili Bulma Yolları […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.