Take a fresh look at your lifestyle.

Erkek Arkadaşım Cep Telefonunu Saklıyor | Vermiyor | Gizliyor

Erkek arkadaşınızın cep telefonunu saklıyor olması ne anlama geliyor ? Bir erkek cep telefonunu neden saklar ? Erkek arkadaşınızdan cep telefonunu istediğiniz de vermiyor veya telefonunu sizden gizliyor ise ne anlama geliyor ? Bir erkek cep telefonunu neden gizler ? Telefonunu saklayan erkek neden korkar ? Eğer siz de sevgilimin telefonunu istedim vermedi gibi bir şikayet ile google da araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz.

Normal bir ilişkide karşılıklı paylaşım vardır. Sevgililer maddi ve manevi herşeyi kendi aralarında paylaşır. Aşk ve sevgi de tam olarak bunu gerektirir tabi arada gerçekten bir sevgi veya aşk var ise. Eğer erkek arkadaşınız bazı özel eşyalarını özellikle de cep telefonunu ya da bilgisayarını ya da başkaları ile iletişime geçebileceği bir başka elektronik cihazı sizinle paylaşmıyorsa bunun bir sebebi olabilir. Cep telefonunu saklıyor , cep telefonunu vermek istemiyor ise mutlaka korktuğu birşeyler var demektir. Peki ama ne ? Sizin aklınıza ilk gelen ne ? Evet maalesef düşüncelerinizde haklı olabilirsiniz… Çünkü başka hiç bir açıklama mantıklı değil. Yine de hemen kesin yargıya varmadan önce olayları biraz daha derinlemesine incelemenizi öneririz.

erkek arkadaşın cep telefeonunu saklıyor ise ne anlama geliyor

Erkek Arkadaşınızın / Eşinizin davranışlarını inceleyin

Erkek arkadaşınız ya da eşiniz cep telefonunu saklıyor ise sizi sonuca getirecek en doğru davranış öncelikle sessiz kalıp hareketlerini incelemektir. Evet sessiz kalmak önemli. Sessiz kalmanız doğal davranmasını anlamına gelir. Doğal davranan insan da açık verir. Daha iyi gözlem yapmanıza şans verir.

1- Sizinle olan buluşmalarında cep telefonunu sessize alıyor mu ? Eğer sessize alıyorsa düşüncelerinizde haklılığa bir adım daha yaklaştınız demektir. Bunu kendisine sorduğunuzda sıradan basit bir erkek ” genel de telefonu böyle kullanırım ” ya da ” seninle iken rahatsız edilmek istemediğimden ” diye bir cevap verir. Daha komplike erkekler ise bu soruyu önceden belirler ve orjinal bir cevap hazırlar.

2- Buluşmalarda cep telefonunu saklıyor , sürekli cebinde tutuyor , masaya çıkarmıyor ya da masa üstüne bırakırken telefonu ters koyuyorsa yine şüphelerinizde haklı olabilirsiniz. Ayrıca buluşma sonuna kadar da eline telefonu alıp almadığını gözlemleyin. Normal bir insan arayan soran var mı diye arada bakma gereği duyar , bi işler çeviren erkek ise telefonunu istemeyesiniz diye eline almak istemez

3- Eğer bir şekilde telefonunu elinize aldıysanız , saate bakmak için , yada bi video izlemek bir görsel görmek için , tavırlarına dikkat edin. Eğer tedirgin bir duruşu varsa , eli sürekli telefona gidiyor ve elinizden almak istiyorsa kesinlikle doğru yoldasınız demektir. Telefonda sıkıntılı bir durum var ve çok yakınsınız.

4- Evine gittiğinizde cep telefonunu ortalarda göremiyorsanız, sorduğunda paltolon cebinde ya da ceket ya da mont cebinde cevabını alıyorsanız artık kesinlikle sizden bişeyler sakladığına emin olabilirsiniz. Bilinçli olarak cep telefonunu saklıyor demektir. Peki ama neden ?

5- Bir şekilde telefon elinize geçti ama telefonun da hiç bilmediğiniz algoritmalarda şifreler mevcutsa mutlaka bunun ardında birşey saklandığını da unutmayın. Kimse durduk yere telefonunu şifreleme işine kalkışmaz. Hele de erkekler işin en basit şekilde çözülmesini ister niye şifre koysun ki ? Cep telefonuna şifreler koyması , Cep telefonunu saklıyor ve yetmiyor içindekileri de saklıyor demektir.

erkek arkadaşınız cep telefonunu şifreleyerek saklıyor mu

Neden Erkek Arkadaşım / Eşim Cep Telefonunu Saklıyor ?

Bunun en bariz tek sebebi olabilir. O da görmenizi istemediği şeyler olması. Bunlar nedir ? İşte erkek arkadaşınızın , eşinizin cep telefonu saklama nedenleri :

  • Başka bir bayanla yazışma
  • Başka bir bayana ait görseller
  • Başka bir bayanla birlikte olan görsel ve videolar
  • Eski sevgili ile mesajlar
  • Eski sevgiliye ait görsel veya videolar
  • Arkadaşlardan biriyle başka bir kız ya da eski sevgili hakkında yapılan sohbetler
  • Erkekler arasında dönen bir takım belaltı görsel ve mesajlaşmalar

Erkek Arkadaşın ya da Eşin Cep Telefonunu Saklıyor İse Ne Yapmalısın ?

Öncelikle yukarıda saydığımız 5 maddeye dikkat ederek hareket etmenizi tavsiye ederiz. Eğer karşınızdaki kişi profesyonel bir çapkın ise size güvensizlikten dem vurup bir anda sizi suçlu gösterebilir. O yüzden elinizde güçlü deliller olmadan kesinlikle hareket etmeyin.

En büyük delil tabi ki telefonu ele geçirerek yapılır. Sosyal medya uygulamalarına sonra bakarsınız önce galeri kısmından başlayın. Başka birine ait bir resim bir mesajlaşma screenshot arayın sonra hangi uygulamalar mevcut bilmediğiniz bir uygulama var mı ? Hemen hemen herkeste İnstagram ve Facebook vardır bunlar herkes tarafından bilinir. Snapchat , Tiktok , Swarm , Tinder , Happn gibi uygulamalar yeni insanlarla tanışmak için kullanılan uygulamaların başlıcaları. Böyle uygulamlarda bilmediğiniz hesaplar var mı ?

İnternetten sevgili bulma nasıl yapılır ? Öğrenmek istiyorsanız mutlaka tıklayın

cep telefonunu saklıyor ise telefonda kurulu olan uygulamlara ve mesajlara bakın

Gelelim mesajlaşma kısmına. Eğer sevgiliniz, erkek arkadaşınız ya da eşiniz sizden cep telefonunu saklıyor ise özellikle sizinle birlikte iken bir mesaj gelmesinden korktuğu için olabilir. Bu yüzden mesajlar kısmına dikkatle bakın. Kaydedilen isimler ile profil resimlerinin uyuşup uyuşmadığına bakın. Müdür Mehmet Bey diye kayıtlı biri varsa mesela açın profil resmine güzelce bakın. Bunun gibi bir çok yazışamyı gözden geçirin. Elinizde sakın veri olmadan karşı tarafa yüklenmeyin. Dediğimiz gibi profesyonel bir arkadaş ise sizi suçlu bile gösterebilir.

Konuyla ilgili sık sorulan sorular ve bu soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

1 yorum
  1. […] telefonunu vermiyor ise bunun bir anlamı var ! mutlaka buraya tıklayarak iligili yazımızı […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.