Take a fresh look at your lifestyle.

Rüyada Eski Sevgili İle İlişkiye Girmek Ne Anlama Geliyor ?

İnternette en çok aratılan konuların başında Rüyada Eski Sevgili ile ilişkiye girmek yer alıyor. Şuan da bu yazıyı okuyorsanız belki de benzer olay sizinde başınıza gelmiş olabilir. Sabah uyandığınızda bu da neydi şimdi ne alaka dediniz ve internette bir anlamına bakmak istediniz belki de. İşte Rüyada eski sevgili ile cinsel ilişkiye girmek ne anlama geliyor bu yazımızda değinip , anlatmaya çalışıcaz.

Rüyada Eski Sevgili İle İlişkiye Girmek

Eski sevgiliye duygularınız varsa..

rüyada eski sevgili ile ilişkiye girmek
Rüyada eski sevgili ile ilişkiye girmek

Öncelikle eski sevgili kavramının sizin için ne kadar eski olduğunu kurcalamanız gerekiyor. Eski sevgili diye tanımladığınız kişiye karşı hala bir takım duygular içerisinde misiniz ? Ya da sizin için gerçekten çok çok eskilerde kaldı , adını bile hatırlamakta zorluk çektiğiniz biri mi ? Eğer hala duygularınız var ise zaten rüyada eski sevgili ile ilişkiye girmek sizin için normal diyebiliriz. Bu tamamen sizin içinizde bastırdığınız duyguların dışa vurumu olarak gerçeklemiş olabilir.

Belki de bir takım yoksunluklar sardı yüreğinizi. Siz kabul etmeseniz de ona ihtiyacınız var. Bilinç altınız ona olan ihtiyacınızın farkındadır ve rüyalar yolu ile size mesaj gönderebilir. Dolayısıyla eski sevgili diye adlandırdığınız kişiye hala duygusal olarak birşeyler besliyor iseniz rüyanızda eski sevgilinizi görmeniz son derece mümkün.

Peki tamam , Rüya da eski sevgiliyi gördük tamam da rüya da eski sevgili ile ilişkiye girmek ne anlama geliyor diyorsanız burada da bir takım alışkanlıklar veya hiç yaşamadıysanız bir takım merak ve istekleriniz gün yüzüne vurmuş demektir. Ayrıca geçmiş ilişkinizde yarım kalan birşeyler olduğuna inanıyorsanız , henüz yaşanmayan bazı şeyler için keşke şu da olsaydı diyorsanız muhtemelen bu isteklerinizin izdüşümü olarakta eski sevgiliniz ile seks yaptığınızı görmeniz mümkündür.

Eski sevgiliye duygularınız yoksa…

İlgini çekebilir : Yeni Sevgili Bulma Yolları

Buraya kadar , eski sevgilinize hala sevginiz olduğunu varsaydık ve buna göre değerlendirdik. Eğer eski sevgili dediğiniz kişi gerçekten sizin için çok çok eskilerde kaldıysa ve yıllardır hiç bir şekilde anmadığınız , görmediğiniz , adını bile zikretmediğiniz biri ise ve bir gece ansızın rüyanıza girdi ise bunun arkasında başka manalar arayabilirsiniz. Şimdi duygularınızın kalmadığınız varsayarak ele alalım.

Rüyada eski sevgili ile ilişkiye girmek , Bir çok rüya tabircisinin yorumuna göre ; uzun soluklu bir işe girileceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına, bir sebeple zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, delalet eder.

Ayrıca rüyada eski sevgiliyle cinsel iliski görmek hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, evine bakkaldan alınmış yiyecek maddeleri getirmesi umduğu bir işin gerçekleşeceğine, birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, yorumlanır.

 • her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına delalet eder.
 • rızkını kazanırken zorlanmayacağına alamet eder.
 • para sahibi olacağına yorulur.

Burada yazılanları özetleyecek olursak Rüyada eski sevgili ile ilişkiye girmek , rüyayı gören kişiye parasal anlamda büyük ferahlık kazandıracak , eğer işsiz ise veya parası yok ise , iş veya para bulabileceği yeni kapılarına açılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada eski sevgili ile ilişkiye girmek

İlgini Çekebilir : Eski Sevgiliden Arkadaş Olur Mu ?

Rüyada eski sevgili ile birlikte olmak başka anlamlarda taşımaktadır. Örneğin yeni bir ilişkiye başlamanız sandığınızdan çokta uzak olmayabilir. Aklınızda ya da kalbinizde henüz kendinize bile ifade edemediğiniz yeni bir ilişki açığa çıkmış olabilir. Bu durumda , Eski ilişkinizi bir kılavuz gibi kullanarak neler yapmanız gerektiğini ya da neler yapmamanız gerektiğini tartabilir ve yeni başlayacak olan ilişkinizde bu tecrübelerinizden yararlanabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilim ile birlikte olduk ne yapmalıyım ?

Bırakın rüya da yaşanan rüya da kalsın. Bunu gerçek hayata taşımanın bir manası yok. Sonuçta eski sevgili ise , geçmişte birşeyler yaşanmış ve bitmiştir. Bittiği içinde eskide kalmıştır. Yukarıda belirttiğimiz gibi , rüyada eski sevgili ile ilişkiye girmek yeni bir aşkın habercisi olabilir. Eski defterleri tekrar tekrar karıştırarak gelecek yeni güzel günleri yok etmeye çalışmayın.

Daha bir çok rüyanın tabirini öğrenmek için buradaki linkte tıklayabilirsiniz

3 Yorumlar
 1. bilgi diyor

  detaylı bir bilgilendirme olmuş fayda gördüm teşekkür ederim

 2. Bilgili Sözlük diyor

  Detaylı bir içerik olmuş. Üstelik de akıcı. Teşekkürler

 3. Bu Kadar Bilgi diyor

  Detaylı bir makale olmuş. Baştan sona okudum ve karşılaşmış olduğum için de mutluyum. Teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.