Take a fresh look at your lifestyle.

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır ? Hangi Erkekleri Beğenirler ?

Kadınların nasıl erkeklerden hoşlandığını merak mı ediyorsunuz ? Kadınlar hangi erkekleri tercih ederler ? Kadınların ilgisini hangi erkekler çeker ? Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır ? Hangi erkekleri beğenirler ? Bu yazımızda tüm bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Kadınların erkeklerde aradığı belli başlı kriterler vardır. Bu yazı da bu kriterlerin neler olduğunu tek tek ele alacağız ve sizler için her biri kriteri olumluya çevirecek şekilde anlatmaya çalışıcaz. Bu yazı da yer alan kriterlerden 4-5 tanesini sağlıyorsanız istediğiniz kadını etkilemek konusunda avantajlı olduğunuzu söyleyebiliriz

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır ? Erkeklerde aranan Kriterler

Yakışıklılık

kadınlar hangi erkeklerden hoşlanır

Elbetteki görsellik kadınlar için ön plandaki kriterlerden biridir. Kadınlar gönlüne , zevkine hitap eden erkeklerden hoşlanır ve yakışıklı bulur. Bir kadının , bir erkeği beğenmesinde onu yakışıklı bulması önemlidir.

Kadınlarda genel bir yakışıklılık kavramı yoktur. Beğendikleri erkek görseli kadından kadına değişkenlik gösterse de erkeğin uzun boylu olması bütün kadınlarda ortak noktadır diyebiliriz. Bunun dışında kimi kadınlar sarışın renkli gözlü erkeklerden hoşlanırken , kimi kadınlar esmer ve siyah saçlı , siyah sakallı erkekleri yakışıklı bulur. Yakışıklılık , Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunun en önemli kriteridir.

Yüz olarak kimi kadınlar baby face erkekleri yakışıklı bulurken , Türkiye de bir çok kadın daha keskin ve erkeksi yüz hatlarına sahip ve kirli sakallı erkekleri yakışıklı bulmaktadır.

Zenginlik

Her ne kadar kadınlar söz de para benim için önemli değil dese de böyle dediklerine inanmayın. Zenginlik , kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır konusundaki en ciddi kriterlerden biridir. Kadınlar paralı adamlardan hoşlanır. İhtiyaçlarını maddi anlamda karşılayabilecek , kendilerine rahat bir yaşam sunabilecek adamları tercih ederler.

İlginizi Çekebilir : İlişkilerde Yaş Farkı Önemli Mi ? İdeal Yaş Farkı Kaç Olmalı ?

Çevrenizde ya da televizyon da kendinden 20 hatta 30 yaş büyük erkekle birlikte olan kadınları görmüşsünüzdür. Bunlar o adamı yakışıklı bulduğu için değil zengin bulduğu için birlikte olanlardır. Yakışıklı olmasanız bile kafanızı kullanıp zengin olarak en güzel kadınlarla birlikte olabilirsiniz. Tabi ki paranın açamayacağı kapılarda vardır ama bu kişiler küçük bir azınlıktır.

Zeka

Zeka , kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır konusunda öne çıkan kriterlerden biridir. Kadınlar kendilerinden zeki erkeklerden hoşlanırlar. Zeka , kadınların erkeklerde dikkat ettiği bir kavramdır. Birlikte olduğu erkeğin kendisinden zeki olmasını , sıkıntılara çözüm bulabilecek zekaya sahip olmasını ister. Ayrıca zeki erkekler , karşısındaki kadının ne istediğini neye ihtiyacı olduğunu anlar ve bu konuda da karşısındaki kadına yardımcı olarak zekasıyla kadını etkiler.

Buraya kadar anlattıklarımız Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır konusundaki 3 büyük kriterdi. Yakışıklılık kavramı yaratılışla alakalıdır. Doğuştan bir yakışılıklılığa sahip olmayabilirsiniz ama dış görüntünüze önem verirseniz açığı kapatma şansı bulabilirsiniz. Zenginlik ise maalesef herkesin ulaşamayacağı bir kavram. Kimi doğuştan şanslı kimi şanssızdır. Eğer zengin değil iseniz buradaki açığı göstereceğiniz davranışlarla kapatabilrsiniz. Zeka da yine yakışıklılık gibi doğuştan gelir. Eğer zeka seviyeniz çok ön plana çıkamıyorsa, okuyarak kendinizi kültürel olarak geliştirebilir , gözlemleyerek karşıdakinin istekleri konusunda çıkarımlara varabilir ve kadını etkileme yolunda önemli adımlar atabilirsiniz.

Kadınların Hoşlandığı Erkek Davranışları

kadınlar yakışıklı erkekten hoşlanır mı

Eğer yukarıda yazdığımız kriterlere sahip değil iseniz göstereceğiniz davranışlar sizi karşınızdaki kadını etkileme yolunda öne çıkarabilir. Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır konusunda erkeklerin gösterdikleri davranışlar olumlu ve olumsuz olarak kadınların erkekler hakkındaki fikirlerine doğrudan etki eder.

Cesur Olmak

Kadınların en çok etkilendiği davranışların başında cesur olmak gelir. Kadınlar birlikte olduğu erkeğin cesaretini görmek ister. Pısırık erkekler daima kaybeder. Hoşlandığınız bir bayan varsa cesaretinizi toplayıp konuşun , sırf konuşma cesaretiniz bile size büyük bir artı puan yazacaktır.

Dik Durmak

Cesur olmak kadar , kadınları etkileyen bir başka davranışta dik durabilmektir. Başkalarının laflarına aldırış etmeden , kendi düşüncelerinin arkasında duran , ailesine karşı sevdiğinin arkasında dimdik duran , çevredeki dedikodulardan etkilenmeden ilişkisini sahiplenen ve sevdiğinin arkasında dik durabilen erkekler kadınları daha çok etkilemektedir.

Bad Boy Olmak

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır konusunda en öne çıkan davranış bad boy olmak tan geçer. Ünlü bi laf vardır. S.ken sevilir diye , bu kelime ilişkilerde oldukça doğru bir kavramdır. Çok seven , sevdiği için çok üzülen , çok değer veren erkek daima kaybeden erkektir. Ne verirseniz karşı taraf sizden her zaman daha fazlasını bekleyecektir. Bu yüzden bad boy olmak önemlidir. Yani , kadının her dediğini yapmayan , sürekli sen haklısın demeyen , yeri geldiğinde tersleyen , dışlayan , kendi düşüncelerinin arkasında duran erkekler kadınları daha çok etkilemektedir. Tabi bunu da ölçülü yapmakta fayda vardır.

İlgini Çekebilir : Nude Ne Demek ? Sevgiliye Nude Atmak

Ayrılık gibi bir durumda salya sümük ağlamadan , ayrılığı olgunluk ile kabul etmek ve ilişkiyi bitirmek bir çok seven kadını geri getiren bir harekettir.

Centilmen Olmak

kadınlar centilmen erkeklerden hoşlanır mı

Centilmen olma kadını etkileyen faktörlerden biridir. Bad Boy olan biri nasıl centilmen olacak demeyin. Yanınızdaki kadının üşüdüğünü görüp yardımcı olmamak bad boy olmak demek değildir , aynı şekilde bayanı evine bırakmak , Merdivenlerden çıkarken arkasında , inerken önünde yürümek basit ama artı puan katacak küçük centilmenliklerdir. Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır derseniz işte böyle küçük ayrıntılara dikkat eden erkeklerden de hoşlanırlar.

Kendilerini Dinleyen Erkek

yakışıklı erkeklerden hoşlanılır mı hangi erkekler yakışıklı

Kadınlar doğası gereği erkekten fazla konuşur. Belki yaşadıkları sizin yaşadıklarınızın 5 te 1 idir ama ne yaşadıysalar anlatıp rahatlama yoluna giderler. Karşınızdaki kadının dertlerini dinlemek , anlatırken yer yer sorular sorarak onu dinlediğinizi göstermeniz size artı puan yazacaktır. Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır diyorsanız kesinlikle kendilerini dinleyen , dertlerini paylaşabilecekleri , sırdaş olarak görebilecekleri erkeklerden hoşlanırlar.

Güven Veren Erkek

Kadınlar güvenmek ister. Ne kadar güvenilir bir insan olursanız karşınızdaki bayanı etkilemeniz , sizden hoşlanmasını sağlama konusunda size büyük artı kazandıracaktır. Güven aynı zaman da bir ilişkinin de temelidir. Eğer güvenini sarsacak bir hareketiniz varsa yarın öbür gün ilişki durumu ortaya çıkınca sizde yaşadığı bu güvensizliği sizin önünüze ısıtıp ısıtıp getirecektir. Ne olursa olun , güvenini kazanın ve kesinlikle yalan söylemeyin.

İlgi ve Alaka Göstermek

kadınlar ilgili erkekleri beğenir mi

Burada çok ölçülü davranmanız gerekir. Her kadın ilgiyi sever ama fazla ilgi de kadını boğar. Bu yüzden burada ölçülü davranmanız da fayda var. Abartıya kaçmadan ilgilenin , arayın , sorun , merak edin ama asla aşırıya kaçıp kavga oluşturacak boyuta gelmeyin. Zaten bu Bad Boy kuralımıza da ters bir durum olur . Sevginizi görsün ama aşkından öldüğünüzü görmesin.

Eğlenceli Olmak

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır derseniz kesinlikle eğlenceli erkekleri , suskun erkeklere tercih ettiklerini söyleyebiliriz. Bir klişe olan ” kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır ” lafı gerçekten de uygulamada tutan bir teoremdir. Kadınlar yanında güldüğü erkeklerden hoşlanır. Tabi bunun yanında bir de Yakışıklılık kriterini karşılıyorsanız , bir de paranız varsa tam bir kazanova olarak piyasa yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere elimizden geldiğinde kadınların nasıl erkeklerden hoşlandığı konusunda bilgi vermeye çalıştık. Burada yazılanlar tamamen gözlem ve tecrübeye dayalıdır herhangi bir bilimsel açıklaması bulunmamaktadır. Sizler de konuyla ilgili aklınıza takılan soruları bize yorum kısmımızdan yada iletişim bölümümüzü kullanarak sorabilir ya da google üzerinde ” kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır ” şeklinde bir arama yaparak bu konuda daha fazla yazıya ulaşabilirsiniz.

Bu konuda sık sorulan sorular dan bazıları aşağıda yer almaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.