Take a fresh look at your lifestyle.

Terk Eden Kadın Geri Döner Mi ? İlişkiyi Kadın Bitirirse Geri Döner Mi ?

Bu yazımızda sizlere terk eden kadın geri döner mi sorunuza cevap vericez. Bunun için öncesini de incelemeliyiz ? Bir kadın neden terk eder ? Kadının terk etme nedenleri de bu soruyla doğrudan ilişkilidir. Bir ilişkiyi kadın bitirirse geri döner mi sorusuna bu yazımızda cevap veriyoruz.

Maalesef her ilişki başlangınçta olduğu gibi büyük hayallerle devam etmeyebiliyor. Bir çok sebep ilişkinin bitmesi için gerekçe oluşturabiliyor. Kimi zaman farkında olmadan yaptığınız veya yapmadığınız şeyler karşı tarafta çeşitli birikimlere meydan açıyor olabilir. Bu özellik özellikle kadınlarda mevcuttur. Unutmazlar ve biriktirirler. Konuşmazlar ,detay vermezler sizin çözmenizi beklerler. Eğer çözebilirseniz ne mutlu size ama çözemez iseniz ilişkiniz için tehlike çanları çalıyor demektir.

terk eden kadın geri döner mi kadının terk etme sebepleri

Bir Kadın Neden Terk Eder ?

Öncelikle bir kadının neden terk edebileceğini kısaca bir inceleyelim.

1 – İhanetinizi Öğrenmiştir : Eğer partnerinize yanlış yaptıysanız ve yakalandıysanız muhtemelen terk edileceksinizdir. Özellikle ekonomik özgürlüğü elinde olan bir eşiniz varsa bu hatanızı affetmeyecektir.

2- Yaptığınız hatalara artık tahammülü kalmamıştır : Yukarıda belirttiğimiz gibi kadınlar hemen herşeyi açıklamaz. İçlerinde biriktirirler. Bir süre sonra biriktirmeye yer kalmamıştır ve kadın terk edip gider.

İlginizi Çekebilir : Aşk Acısı Çekerken Dinlenecek Şarkılar | 2024 Güncel Şarkılar

3- Size olan duyguları bitmiştir : İşin belki de en geri dönülmez olanı budur. Kadınlar erkeklere göre daha fazla duygularına göre hareket eder. Kadın duyguları ile sever. Duyguları bittiyse ilişkide biter.

4- İlgisizlik artık canına tak etmiştir : Kadınlar devamlı ilgi bekler. Kadınlar çiçektir lafı belki de buradan gelmekte. Nasıl ki bir çiçekle ilgilenir yeterli miktarda su ve ışık verdiğiniz de canlanırsa kadınlarda aynı şekilde ilgi görürse canlanır yoksa sizi terk eder gider.

Bu tür örnekleri daha da arttırmak elimizde olsa da biz bu yazımızda ana sebepleri belirtelim bizim için yeterli. Terk eden kadın geri döner mi sorusuna cevap verebilmek için öncelikle neden terk edildiğinizi bilmeniz gerekir. Bunu bilip buna göre aksiyon almak sizi boşa çabalamaktan ve yanlış barışma stratejisi uygulamanızdan kurtarır.

Terk Eden Kadın Geri Döner Mi ?

Yukarıda kadının terk etmesine sebep olacak en baba 4 sebebi yazdık. Bunların dışında kalan sebeplerden bir terk edilme yaşandı ise doğru strateji ile geri döndürmeniz muhtemeldir.

Eğer eşiniz ya da partneriniz sizin ihanetizi yakaladıysa oldukça haklı bir terk edilme ile karşı karşıyasınız demektir. Eğer evli iseniz bunun bedelleri daha da ağır olacaktır.

kadın neden tek eder , kadınların tek etme nedenleri nelerdir

İhanet sebebi ile terk eden kadın geri döner mi ? Evet dönebilir. Burada önemli olan kadının size olan duygularının yoğunludur. Eğer yoğun bir şekilde sizi seviyorsa ve siz de bunun bir hatadan kaynaklandığını pişman olduğunuzu güzel bir şekilde anlatabilirseniz geri dönüş ihtimali mevcuttur. Burada şunu da belirtelim. Ne olursa olsun kuyruğu dik tutun. Hatayı yapmış olsanız da bunu karşı tarafa da yükleyin. Senin ilgisizliğin , sen ittin , çok yalnız kaldım , bana ilgi göstermedin gibi cümlelerle topu karşı tarafa atın. Yoksa geri dönse bile hayatınızı zindan eder

Yaptığınız hatalara tahammülü kalmayan kadın geri döner mi ? Eğer ayrılık bu sebeple gerçekleşiyor ise Muhtemelen size bir kaç şans daha verir. Bu şansları iyi değerlendirmelisiniz. Artık değiştinize ve tekrar etmeyeceğinize inandırmanız gerekiyor. Seven kadın tekrar şans verecektir. Ama zaten bir kaç şans verdiyse ve her seferinde siz benzer hataları tekrar ettiyseniz , bu kadın artık size geri dönmeyecektir. Bitti diyorsa bitmiştir. Zaman harcayıp kendinizi üzmeyin.

İlginizi Çekebilir : Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır ? Hangi Erkekleri Beğenirler ?

Kadınlar aşırı ilgisiz kalırsa terk etme eğilimi gösterirler. Kadınlar , erkeklere göre daha duygusal varlıklardır. İlgiye duygusal açlık duyarlar. Eğer siz bu açlığı doyuramazsanız günümüz piyasasında çakallar kurtlar sırtlanlar bu ilgiyi sanalda olsa verecek ve yuvanızı ya da ilişkinizi yıkacaktır. Eğer ilgisizlik yüzünden terk edildi iseniz mutlaka değiştinizi kanıtlamalısınız. Pahalı hediyeler , çıkılmayan tatiller , Baş başa geçirilen aktivite dolu zamanlar ilişkinizi toparlamanıza yardımcı olacaktır.

Duyguları biten kadın geri döner mi ? işte bu kadını beklemeyin. Bir kadında bitti ise bitmiştir. Geçmişte ne yaşadığınızın bir önemli yoktur. Nasıl zamanında size aşık olduysa ve sevdiyse , bu duyguların bitebileceği de bir gerçektir. Bunu kabullenmekten başka çareniz yok. Erkekler bitti dediğinde 2-3 hafta sonra mesajı patlatsa da kadın bitti diyorsa , “sana duygum kalmadı” diyorsa bitmiştir.

Bu durumda en sağlıklı yaklaşım, ayrılığı kabullenmek ve her iki tarafın da kendi hayatlarına devam etmesine olanak tanımaktır. Zamanla her iki taraf da duygularını yeniden değerlendirebilir, ancak bu süre zarfında kendi iyiliğinize odaklanmak önemlidir.

ilginizi Çekebilir : Telefon Numarasından Instagram Hesabı Bulma Yöntemleri

Eğer bu durumu çözmek istiyorsanız, açık ve dürüst bir iletişim kurarak duygularınızı paylaşmak ve onun duygularını anlamaya çalışmak iyi bir başlangıç olabilir. Ancak, onun kararına saygı duymak ve zorlamamak da bir o kadar önemlidir.

Terk Eden Kadın İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Bu yazımızda sizlere terk eden kadın geri döner mi bilgi vermeye çalıştık. Ne olursa döner ? Dönmesi için ne yapmalı ? Hangi sebeplerden kadın terk eder ? Terk eden kadın için ne zaman mücadele etmeli ya da ne zaman pes etmeyi bilmeli bunlara yer vermeye çalıştık. Benzer konuda daha fazla yazı okumak istiyorsanız Ayrılık Kategorimize bakabilirsiniz. Eğer aradığınız konu henüz sitemizde yer almıyor ise bize yorum yazabilir ya da iletişim bölümümüzden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.