Take a fresh look at your lifestyle.

Erkeği Yatakta Kendine Hayran Bırakmak İçin Neler Yapmalı ?

Sağlıklı bir ilişkinin olmazsa olmazları arasında mutlaka tutku , heyecan ve aşk dolu bir cinsel ilişki vardır. Özellikle bu durum erkekler için çok önemlidir. Bir kadının bu alanda yapabileceği en uç nokta ise erkeği yatakta kendine hayran bırakmaktır. Peki erkeği yatakta kendine hayran bırakmak isteyen bir kadın neler yapmalıdır ? Nelere dikkat etmelidir ? Nasıl Davranmalıdır ?

kadınları yatakta kendine hayran bırakmak

Tutkulu bir ilişkinin kalbinde yatan en önemli unsurlardan biri, yatakta yaşanan uyum ve heyecandır. Bir erkeği yatakta kendine hayran bırakmak, sadece fiziksel çekiciliğin ötesine geçerek, duygusal ve zihinsel bir bağ kurmayı da gerektirir. Bu yazıda işin inceliklerine değinicez ve bu gizemli yolculuğa dair ipuçlarını ve püf noktalarını keşfedeceksiniz. Belki de bitmek üzere olan evlilikleri bile kurtarıcaz. Hazırsanız başlıyoruz

Erkeği Yatakta Kendine Hayran Bırakmak İçin İpuçları

Güven ve İletişim: Temel Taşlar

Her işin başı güvenle başlar. Malum iki tarafta en özel anları yaşayacaktır. Kendinize ve partnerinize güvenmeniz önemlidir. Yatakta rahat ve özgür hissetmeniz, partnerinizin de rahatlamasını ve zevk almasını sağlayacaktır. Güven duygusu inşaa edildikten sonra da Açık ve net bir iletişim kurmak da hayati önem taşır. Her insanın istek ve arzuları vardır. Kendi arzularınızı ve sınırlarınızı dile getirmekten asla çekinmeyin, partnerinizin de aynısını yapması için onu teşvik edin. Bu konuda biraz alkol sizi ve partnerinizi rahatlatacaktır.

İlginizi Çekebilir : En Basit Sıcak Şarap Tarifi

yatakta daha erkeği kendine aşık etmek

Ön Sevişmenin Gücü:

Ön sevişme bir çok ilişki terapistinin de önemini vurgu yaptığı bir aktivitedir. Yatağa girmeden önce partnerinizi ısıtmak ve yaşananlara alıştırmak için ön sevişmeye zaman ayırmak çok önemlidir. Bu, öpücükler, okşamalar, fısıltılar ve hafif dokunuşlarla yapılabilir. Partnerinizin vücudunu keşfedin, hassas bölgelerini öğrenin ve ona zevk vermenin farklı yollarını deneyin. Erkeği yatakta kendine hayran bırakmak istiyorsan bu ufak dokunuşlar tüm konsantrasyonunu size vermesini sağlayacak ve bu da maksimum zevk alınmasına sebep olacaktır.

Yaratıcılık ve Çeşitlilik:

Monotonluk cinsel ilişkinin katilidir. Mutlaka monotonluktan çıkmanız gerekiyor. Her seferinde aynı şeyleri yapmak hem sizi hem partnerinizi fazlasıyla sıkacak ve işi zevk almaktan çok bir görev haline dönüştürecektir. Bu kesinlikle istenen bir şey değildir. Yatakta farklı pozisyonlar denemekten, yeni oyuncaklar ve aksesuarlar kullanmaktan çekinmeyin. Partnerinizin fantezilerini öğrenin ve onları gerçekleştirmeye çalışın.

Erkeği Yatakta Kendine Hayran Bırakmak nasıl olur için neler yapılmalı

İlginizi Çekebilir : Ters Kovboy Pozisyonu Nedir ? Nasıl Yapılır ?

Kendini Bırakmak ve Keyfini Çıkarmak:

Erkekler güç olarak kadınlardan fazla olduğu için bu gücü hayatın her alanda kullanmaktan yanadırlar. Yatakta bile olsa partnerinize gücün onda olduğunu , patronun kendisi olduğunu hissettirin. Yatakta kontrolü tamamen ele geçirmek yerine, kendinizi de partnerinize bırakmayı öğrenin. Anın tadını çıkarmaya odaklanın ve orgazm takıntısına girmekten kaçının. Partnerinizle birlikte bir ahenk ve uyum yakalamaya çalışın.

Küçük Dokunuşların Büyüsü:

Küçük dokunuşlar adeta bir yemeği tamamlayan garnitür gibidir. Tek başına insanı doyurmasa da ana yemekten daha büyük zevk almanıza yardımcı olmaktadır. Yatakta sadece fiziksel zevk değil, duygusal yakınlık da önemlidir. Duygusal yakınlığınızı , partnerinize hissettirmek için , sevginizi ve ilginizi gösteren küçük jestler ve dokunuşlar, onu daha da mutlu edecektir.

Erkeği Yatakta Kendine Hayran Bırakmak Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Gözlem Yapmak :

Yatakta kendine hayran bırakmak istiyorsan öncelikle çok iyi bir gözlemci olmalısınız. Partnerinizin beden dilini ve tepkilerini gözlemleyin. Rahatsız olduğu veya hoşlanmadığı bir şey varsa, bunu size belli edecektir. Bunları kafanıza iyice kaşıyın ve Partnerinizin isteklerine ve sınırlarına saygı göstermeyi unutmayın.

Kendini Geliştirmeye Devam Etmek:

Cinsellik, sürekli öğrenilen ve geliştirilen bir alandır. Yeni teknikler ve bilgiler edinmek için kitap okumaktan, makaleler araştırmaya kadar birçok şey yapabilirsiniz. Eğer okumayı sevmiyorsanız ilginizi çekebilecek bir alanda video bulup buradan yeni pozisyonlarda öğrenebilirsiniz. Cinsellik içeren filmler izlemeniz size aynı zamanda yeni ufuklar açacak , kendinizi tanımanıza yardımcı olacaktır.

İlginizi Çekebilir : Erkekler Neden Porno İzler ?

Erkeği Yatakta Kendine Hayran Bırakmak nasıl olur

Önemli Nokta :

Erkeği yatakta kendine hayran bırakmak, tek seferlik bir olay değil, Tekrarları olacak bir süreçtir ve önemli olan bunu sürdürelebilir bir halde yaşatabilmektir. Bu yolculukta sabırlı olun, denemekten ve keşfetmekten korkmayın. En önemlisi, partnerinizle açık ve dürüst bir iletişim kurarak, birlikte unutulmaz anılar yaratmaya odaklanın.

Erkeği yatakta kendine hayran bırakmak isteyenler için Bonus bilgiler

  • Partnerinizin en sevdiği şeyleri öğrenin ve onları yatakta uygulamaya çalışın.
  • Romantik bir ortam yaratın. Mumlar, loş ışıklar ve güzel müzikler yardımcı olabilir.
  • Partnerinize özel olduğunu ve onu ne kadar sevdiğinizi hissettirin.
  • Yatakta eğlenmeyi unutmayın!

Bu ipuçlarını ve püf noktalarını takip ederek, partnerinizi yatakta kendinize hayran bırakabilir ve ilişkinize yeni bir heyecan katabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bu yazımızda erkeği yatakta kendine hayran bırakmak isteyen bayanların neler yapabileceği konusunda tavsiyelerde bulunmaya çalıştık. Eğer eklemek istediğiniz veya sormak istediğiniz şeyler var ise bize yorum olarak iletebilir ya da iletişim bölümümüzden özel mail ile sorabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.