Take a fresh look at your lifestyle.

Hakkımızda

Değerli takipçimiz sitemize hoşgeldiniz. Bulunduğunuz site bir kişisel blog sitesidir. Bu sitemizde sizlere elimden geldiğince özellikle aşk , sevgi , ayrılıklar hakkında bilgi vermeye çalışacağım. İçerideki yazıları okudukça kendinizle alakalı birşeyler bulacağınıza eminim. Çünkü her sağlıklı insan gibi mutlaka hayatınızda en az 1 defa aşık olmuşsunuzdur. Bu aşk ya mutlu sonla bitmiştir ya da büyük büyük bir çoğunluk gibi sizde hüsranla son vermişsindir. Unutmayın ki biten sadece bir ilişki oysa hayat devam ediyor. Bu site de sizlere hayatın devam ettiğini hatırlatacağız , güzel günlerin tekrardan geleceğini , bir gün kalbinizin birisi için tekrar çarpacağını anlatacağız. Her yeni doğan Güneş , yeni bir umuttur.

Belki de mutlu giden bir ilişkiniz vardır , ama sorunlar yakanızı bırakmıyordur ? Bu sitede bunlarla nasıl mücadele edeceğinize de değinmeye çalışıcaz. Belki de sevdiğiniz birileri var ama karşı tarafın bundan haberi yok. Açılmanız gerekiyor , sonuçta kimse müneccim değil siz anlatmadığınız sürece kimse yüreğinizde kopan fırtınalardan haberdar değil ve siz neyi nasıl anlatacağınızı bilmeyebilirsiniz. Bu site de yer alacak bazı yazılar , belki de size nasıl açılacağınız hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacak. Ne yaparsanız ters teper , ne yaparsanız doğru hamle olacak bunların cevaplarını da sitemizde bulacaksınız.

Peki ya sağlık ? Mesela cinsel sağlık.. Kimseye soramadığınız , sormaya çekindiğiniz ama içten içe beyninizi kemiren soruların cevaplarını belki de sitemizde bulabileceksiniz.

AskDeRSi.Com işte bu amaçlarla yayın hayatına başlıyor. Amacımız 7 den 70e herkesin yararlanabileceği bir ilişkiler ansiklopedisi oluşturabilmek. Biriyle tanıştığınızda bu kişinin sizler için doğru insan olup olmadığını belki de bu sitede okuduklarınızdan yola çıkarak anlayacaksınız. Neden olmasın ?