Take a fresh look at your lifestyle.

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir ? Vajina Nedir ? Çeşitleri Nelerdir ?

Erkekler hangi vajinayı beğenir konusu özellikle kadınlar arasında büyük merak konusudur. Bir çok bayan internet kullanıcısı bu alanda araştırma yapmakta ve kafasındaki muhtemel sorulara cevaplar aramaktadır. Bu yazımızda sizlere öncelikle vajina nedir ve vajina çeşitleri nelerdir konusuna değinicez. Daha sonra erkekler nasıl vajina sever , erkekler hangi vajinayı beğenir , vajina şekli erkekler için sorun olur mu ? gibi sorularınızı cevaplandırıcaz

Günümüzde yaşanan ilişkilerde artık cinsellik önemli bir yer almaya başladı. Özellikle ergenliği yeni geçirmiş bayanlarda ilk aşkın hayata girmesiyle birlikte cinsellik karmaşasıda hayata eklenir. Ayna karşısında daha fazla zaman geçirilir ve vücudlarının öne çıkan , artı ve eksi yazacak yerlerini ayna karşısında tespit etmeye çalışırlar.

erkekler hangi vajinayı tercih eder , erkekler hangi vajinayı beğenir

Vajina konusu ilk başlarda erkekler içinde kadınlar içinde bir bilinmezliktir. Bayanlar yetişkin olana kadar , ilk aşk kapıyı çalana kadar bakmak , incelemek istemezler , erkekler ise sahip olmadıkları için yine ilk aşkla tanışana kadar pekte bilgi sahibi değildirler. Zamanla yaşananlar erkekleri bu konuda tecrübe ve bilgi sahibi yaparken kadınları da erkekler hangi vajinayı beğenir konusunda merak duygusuna teşvik eder.

Vajina Nedir ?

Öncelikle Vajina nedir bu konuya değinelim. Vajina en basit tabiri ile , idrar çıkış deliği ( üretra ağzı), klitoris, küçük dudaklar (labium minus) ve büyük dudaklardan ( labium majus) oluşan , rahime açılan deliğin bulunduğu ve cinsel ilişkinin yaşandığı , kadınların cinsel bölgesinin adıdır.

İlgini Çekebilir : Yatakta Erkeği Azdıran Cümleler

Vajina, vücudumuzun diğer bölgelerinde olduğu gibi yaşla birlikte yumuşamaya, kırışmaya ve gevşemeye başlar ve yine yaşanan cinsel ilişkilerle birlikte bir takım dezenformasyonlara ugrayabilmektedir.

Vajina hakkında daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Vajina Çeşitleri Nelerdir ?

Burada Yer alan Vajina çeşitleri yapısal durumuna göre kategorize edilmiştir. Erkekler hangi vajinayı beğenir konusu her bir tip için ayrı ayrı incelenmiştir.

Nokta Klitorisli Vajina

Vajina üst kısmında klitoris nokta gibi durur ve klitorisin çok fazla ön plana çıkmadığı vajina türüdür. Etkileyicidir. Erkeklerin hoşlandığı vajina türleri arasında en fazla öne çıkan türdür. Kadınlar açısından bakılırsa klitoris çok ön planda olmadığı için seks sırasında tahrik olma ve zevk alma oranı düşük bir vajina türüdür. Misyoner seks pozisyonu , bu vajina türüne sahip bayanlar için idealdir. Zevk alma oranını yükseltecektir.

Kalın Dudaklı Vajina

Dış dudaklar dışarıya doğru çıkıntılı ve büyüktür. Özellikle esmer bayanlarda ve siyahi ırka sahip bayanlarda sıkça görülen bir türdür. Erkek kadına oral seks yaparken rahatça vajina çevresini yalayabilir ve kadının zevk almasını kolaylaştıran bir vajina türüdür. Kalın dudaklı vajina türü de yine erkekler tarafından beğenilen vajina türüdür.

Virgül Klitorisli Vajina

Klitorisin dışarıya doğru sarkık olduğu vajina türüdür ve erkekler tarafından genelde itici bulunan türdür. Buna rağmen yine cinsel ilişki sırasında erkeğin bayana oral seks yapması için oldukça uygun bir türdür. Kadın ise klitoris temasını cinsel ilişki sırasında bolca yaşayacağı için oldukça zevk alır.

Kapalı Vajina

erkeklerin beğendiği vajine türü

Vajina dışardan bakıldığında bir çizgi gibi görünür. İç dudak ve klitoris dışardan bakıldığında görülmez. Dış dudaklar vajina çevresini tamamen kapattığından kutu vajina olarakta bilinir. Erkekler hangi vajinayı beğenir sorusuna kesinlikle net verilen cevaplardan biridir. Çünkü kapalı vajina hem dar olur hem de görüntü olarak erkeği etkiler. Seks sırasında penisin vajina duvarlarına temas etmesi erkeğin aldığı hazzı arttırmaktadır.

Dağınık Vajina

Dış dudakların sarktığı vajina tipidir. İç dudaklar tamamen görünür. Klitoris tamamen ön plana çıkar ve dağınık bir görüntüsü vardır. Çok sık cinsel ilişki yaşayan kadınlarda vajina dağınık vajinaya evrilir. Vajina genişler. Geniş vajina cinsel birliktelik sırasında erkeklere fazla zevk vermez.

İlgini Çekebilir : Erkekler İçin Bakirelik Önemli Mi ?

Dağınık vajina daraltma ve vajina dış dudak estetiği ile düzeltilebilmektedir.

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir ?

Şimdiye kadar yazdığımız vajina çeşitleri arasında erkeklerin beğendiklerini toparlayacak olursak ; Nokta Klitorisli Vajina ve Kapalı Vajina türleri erkekler tarafından beğenilen ve çekici bulunan vajina türleridir. Bunun dışında oral seks yapmaktan hoşlanan erkekler Kalın dudaklı vajinayı da tercih etmektedir.

Erkekler Hangi Vajinayı Beğenir Konusu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Erkekler hangi vajinayı beğenir konusunda sizleri elimizden geldiğince bu yazıda bilgilendirmeye çalıştık. Burada yer almayan ve cevabını merak ettiğiniz konular ile ilgili bize iletişim bölümümüzden ulaşabilir ya da yorum olarak bu yazımızın altına yazabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.