Take a fresh look at your lifestyle.

Hayatında Başka Kadın Olan Erkek Nasıl Davranır ?

Eşinizin ya da sevgiliniz olan adamın hayatında başka bir kadın olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Bundan emin değil misiniz ? O halde bu kişinin davranışlarını gözlemlemek sizlere oldukça faydalı olabilir. Ama bunun için öncelikle hayatında başka kadın olan erkek nasıl davranır bunları bilmeniz gerekir. İşte bu yazımızda sizlere aklında başkası olan erkek nasıl davranır , Aldatan erkek belirtileri nelerdir , bir erkeğin hayatında biri olduğunu nasıl anlarız gibi sorularınıza cevaplar vermeye çalışıcaz.

Maalesef günümüzde erkeklerin aldatma oranları bir hayli yüksek. Bu durum aile yaşamını kökten etkileyerek bir çok yuvanın yıkılmasına sebep oluyor. İnsanoğlu neden aldatır ? Neden aldatma gereği duyar ? Erkekler neden aldatır ? Bunları bir başka yazımızda ele alırız ama şimdi hayatında başka kadın olan erkek nasıl davranır buna değinicez.

bu yazı da aldatan erkek nasıl davranır sorusuna cevap bulacaksınız

Herkes eşinin ya da sevgilisinin az çok nasıl bir karakter taşıdığını bilir. Aynı şekilde nelere dikkat edip , nelere dikkat etmediğini , olaylar karşısında nasıl bir duruş sergilediğini , düşünce yapısını , muhabbet tarzını az çok bilir. Eş ya da sevgili olmak zaten bunu gerektirir. Eğer alışılagelmiş bu davranış , düşünce ve hareketlerde bir anormallik var ise mutlaka bu durumun üzerine gidilmeli ve daha detaylı incelenmelidir.

Erkeklerin eşlerini aldatma türleri aslında tek tip değildir. Eşini ya da sevgilisini aldatan erkek için 2 farklı aldatma türünden bahsedilebilir. Bunlardan bir tanesi çapkınlık olarak bilinen küçük kaçamaklardır , öbürü ise başka bir aşk ve ilişki durumunu kapsayan başka bir kadınla olan birlikteliktir. Aldatan erkeğin belirtileri bu 2 aldatma tipine göre değişiklik gösterebilmektedir. O halde çapkınlık yapan erkek nasıl davranır ve hayatında başka kadın olan erkek nasıl davranır diye 2 farklı başlıkta bunları ele almamız gerekir. Öncelikle kısa bir çapkınlık kelimesini açıklayarak konuya girelim.

Çapkınlık Nedir ?

Çapkınlık kelimesi , geçici aşklarla gönül eğlendirmek anlamına gelmektedir. Özellikle erkeklerde yaradılış gereği bazı hormonlar ve tabi ki büyük çoğunlukla da karakter eksikliği çapkınlık adı altında bir takım doğru olmayan davranışların doğmasına sebep olabilmektedir. Çapkın erkek bir bayanla yetinmez ve daima daha fazlası için çabalar. Elde ettikten sonra da hevesini alırsa çekip gider ve hedefine yeni insaları koyar.

aldatan kocanızı takip edin

Çapkınlık kelimesinde yukarıda belirtildiği gibi geçici aşklar ve gönül eğlendirme amacı vardır. Gerçek bir evlilik hayali veya tek eşli yaşama planı yoktur. Bir ilişki bitince diğer ilişkinin başlama durumu olduğu gibi mevcut ilişki bitmeden de yeni bir ilişkiye başlama ihtimali mevcuttur. Kaç adet partnerin olduğu önemli değildir.

Çapkınlık Yapan Erkek Nasıl Davranır ?

Çapkınlık yapan erkeklerin aslında bir takım davranışları onları ele vermektedir. Önemli olan bu sinyalleri doğru anlayabilmek. Şimdi çapkınlık yapan erkek nasıl davranır bunları açıklayalım :

 • Eşleri ile göz göze gelmekten kaçınırlar. Çünkü içten içe eşlerine karşı suç işlediklerinin farkındadırlar.
 • Sorduğunuz sorulara yeni sorular ile cevap verir. Bunun amacı cevap için süre kazanmak bir diğeri ise sizin bu konu ile ilgili daha neler bildiğinizi öğrenebilmek
 • Sorular üzerine sıkıştığında daima geçmiş konuları açarak kaçış yolu ararlar. Ya da geçmiş güzel açılarak ortam yumuşatılmaya çalışılır.
 • Sürekli dışarı çıkma gereği duyar. Bu yüzden sıkıldım , bunaldım bahanesini çok kullanırlar.

Hayatında Başka Kadın Olan Erkek Nasıl Davranır

Hayatında başka kadın olan erkekler yaşadıkları yasak ilişkiyi çapkınlık yapan erkeklere göre daha uzun boylu yaşarlar. Çapkınlık yapan erkek kısa sürede sonuca gidip yeni arayışlara başlarken , hayatında başka kadın olan erkekler bu ilişkiyi daha uzun soluklu yaşama gayretindedir. Şimdi hayatında başka kadın olan erkek nasıl davranır bu davranışları inceleyelim

 • Eşlerine karşı ya da partnerlerine karşı son derece ilgisiz davranırlar.
 • Evle ya ilişkileriyle artık bir bağ kalmamış gibi davranırlar.
 • Konuşmaları son derece itici ve ilişkiyi bitirmeye yönelik olabilir.
 • Hesap vermeden bir yerlere gitmeler, geç gelmeler başlar. Sorulan sorulara kısa cevaplar ya da kavga çıkarmaya yönelik cevaplar verilir.
 • Büyük bir çoğunluk hayatında başka biri mi var diye sorulduğunda hayır cevabını verir. Bunun amacı eldeki bulguru kaybetmemektir.
 • Telefonu ve Bilgisayarı gizli bir hazine gibidir. Onu saklama gereği duyar. Eline aldığınızda rahatsız olur.

Sevgiliniz telefonunu vermiyor ise bunun bir anlamı var ! mutlaka buraya tıklayarak iligili yazımızı okuyunuz.

aldatan erkek nasıl davranır diye merak edenler
 • Kazandığı paralar öbür tarafa gittiği için muhtemelen size karşı hep parasız olmaya başlar.
 • Evden çıkarken üstüne başına daha fazla dikkat eder.
 • Evden uzaklaşma eğilimindedir. Eve gelmemek için fırsat kollamaktadır.

Yukarıda saydığımız maddeler varsa maalesef ki eşiniz ya da sevdiğiniz adamın hayatında başka biri vardır. Böyle bir durumda medenice konuşup ayrılmak en doğru karar olabilir. Düzelmesini beklemek sizin hatanız olur.

Aldatan Erkek Tekrar Aldatır mı ? ilgili yazımızı okumak için buraya tıklayın

Hayatında başka kadın olan ve çapkınlık yapan erkek nasıl davranır bu yazımızda sizlere detaylıca anlatmaya çalıştık. Eğer sizin yaşadığınız tecrübelerden edindiğiniz bir takım bilgiler var ise yorum olarak bize yazabilir veya iletişim kısmından bize ulaştırabilirsiniz.

Konuyla ilgili sık sorulan sorular ve cevapları aşağıdaki gibidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.