Take a fresh look at your lifestyle.

Aldatan Erkek Tekrar Aldatır mı? En Net Açıklama

Bayanlar için en büyük soru işaretlerinden biri , Aldatan erkek tekrar aldatır mı ? Sorusu olabilir. Bir kere inanmış ve sonucunda büyük bir hüsran yaşamış olabilirsiniz. Pişman olmuştur ve size geri dönüş yapmak istiyordur. Bu durum yaşandığında sizi aldatan bir adama ne kadar güvenebilirsiniz ? Tekrar yapmayacağının garantisi olabilir mi ? Büyük sözler , yeminler mi veriyor ? İşte “Aldatan erkek tekrar aldatır mı ? ” sorusunun en net cevabı.

Aldatmak eylemi kesinlikle buna maruz kalan insan için çok yıkıcı bir eylem ve süreçtir. Aldatıldığını öğrenen insan kendisinin salak yerine konduğuna inanır. Dünyası başına yıkılır. Güvendiği herşeyin boşa çıkmasına üzülür. Bu kadar olan şeyden daha kötü olan bişey daha varsa o da tüm bu acıları tekrar tekrar yaşamaktır.

Bir ilişki size çok büyük zararlar veriyorsa , Toksik İlişki Olabilir. Toksik ilişki ile ilgili yazımızı mutlaka okuyun

Bir insan bunları neden gene yaşar ? Tabi ki tüm o yeminlere , tüm o güven dolu sözlere tekrar inanırsa yaşar. Herkes neden yaptığına dair bir kılıf uydurur. Kimi uzaklığı bahane eder , kimi bir an şeytana uydum der , kimi bunun gibi bir çok şey zırvalar durur. Peki bunlara inanmak gerekir mi ? Hangilerine inanmalı …

Bizce hiç birine inanmayın. Aldatan erkek çok büyük bir olasılıkla tekrar aldatır. Maalesef bu oran her 10 erkekten 8i tekrar aldatır gibi bir orana denk geliyor. Bu erkeklerin verdiği sözleri yemesi yarın öbür gün aynı zayıflığı tekrar göstermesi anlamına da gelir.

Aldatan Erkek Neden Tekrar Aldatır ?

Burada en büyük etken o adamın karakteridir. Karakterinde kadınlarla içli dışlı olma yatan bir adamdan ömür boyu sadakat beklemek hayalperestliğinde ötesinde delilik hatta zırvalıktır. Bu adam kesinlikle tekrar aldatır.

Bir erkeğin karakterinde evine bağlılık , eşini sahiplenme , eşinin ve çocuklarının mutluluğu için çaba görüyor , çevresindeki kadınlara karşı da mesafesini her daim koruduğunu görüyorsanız bu adamın sizi aldatma ihtimali zaten %1-2 gibi bir ihtimal ken bir hata yapmış bile olsa kesinlikle ikinci tekrarlamayacağını söyleyebiliriz.

Ha peki bu karakterdeki bir adam neden aldatır derseniz , gerçekten şeytana uymuş , karşı cinsin oyununa gelmiş , sizinle aranızdaki ilişkinin tıkandığı bir döneme gelmiş , sorunlarınızın olduğu ya da cinselliğinizin bitik olduğu bir döneme denk gelmiş ve bir eylemde bulunmuş olabliir. Her ne kadar aldatmanın affı zor olsa da böyle bir adama tekrar bir şans verilebilir.

Bir başka aldatma eğilimi de genelde kadınlarla iş hayatında çok fazla görüşen erkeklerde görülebiliyor. Karısından çok iş yerinde bu kadınla zaman geçirmesi bir süre sonra aralarında istenmeyen bazı ilişkilerin yaşanmasına sebep olabiliyor. Böyle bir partneriniz varsa be sizi bir kere aldattıysa pişman olduğunda sakın inanmayın. Bir kere yaptı ise karakterinde sorun vardır , bu kadar çok kız arasında çalıştığı sürece de tekrar aldatacaktır.

Sosyal medya ile çok fazla zaman geçiren adam da tekrar aldatır. Özellikle evli olan , çoluk çocugu olan bir adamın sosyal medya da işi yoktur. Sık sık sosyal medyaya giriyor ve zaman geçiriyorsa bir takım arayışlar içinde olabilir. Aldatan erkek sosyal medya gibi bir alemi kesinlikle boş geçmek istemez. Çok büyük bir pişmanlığı olmadığı sürece , size hayatını , telefonunu teslim etmediği sürece kendisiyle tekrar olmayacağını ve muhtemelen tekrar aldatacağını bilin.

Aldatan Erkek Nasıl Tespit Edilir ?

Bir erkek sizi aldatıyorsa öncelikle size karşı davranışları çok değişir. Eğer ilgisiz bir adamsa suçluluk psikolojisinin de etkisi ile size daha fazla ilgi gösterme eğilimine girebilir. Kendi suçunu bildiği için size iyi davranarak aklı sıra vicdanını rahatlatmaktadır. Aynı zamanda size normalden fazla ilgi göstererek yaptığı haltları örtbas ettiğini düşünür.

Eğer sizinle ilgili bir adamsa da bir anda ilgisi azalır. Çünkü ilgilinin yönü değişmiştir. Başkasına kaymıştır. Tüm ilgi ve sevgiliyi o almaktadır.

Sizin yaptığınız herşey göze batar , sürekli bir suçlama işin içine girebilir.

Kendine fazla bakmaya başladıysa. Kendi kendine yeni kıyafetler alıyorsa. Evden çıkarken kendine ve hijyenine dikkat ediyorsa , sık sık parfümler sıkıyorsa başka biri var diyebilirsiniz.

Eğer bir maaşlı çalışan ise parasının bitmesinden , evin ihtiyaçlarını karşılayamamasından , bişeyler aldırmak istediğinizde size tepki vermesinden de anlayabilrisiniz. İlginin yönü yön değiştirdiği gibi paranın da yönü yön değiştirmiştir. Aldatan erkek , yeni tanıştığı kadınlara para ile şov yapmaya bayılır. Evdekini aç bırakmak söz konusu olsa bile

Telefonunu , bilgisayarını sizinle paylaşmıyorsa kesinlikle sizi aldatıyor olabilir. İkiside o insanla olan iletişim kanalıdır. Sizin elinizdeyken her an gelebilecek bir resim , bir video ya da bir mesaj sizinle olan tüm ilişkisini bitirebileceği için aldatan erkek kesinlikle bu cihazlara dokunmanızı istemez , dokunursanızda hemen resti çeker size.

İnstagram arama geçmişini silmek bu tür erkeklerin sık yaptığı eylemlerdendir. İnstagram arama geçmişi nasıl silinir diyenler buradan okuyabilir => İnstagram arama geçmişini silme 2023

Bir aktiviteyi beraber yaparken ya da en basitinden sohbet ederken bile vücudu sizin yanınızda ama aklı başka yerde olabilir. Eğer sık sık dalıp gidiyorsa kafada muhtemelen diğer kadın ile yaşananlar veya yaşanmak istenenler vardır.

3 Yorumlar
  1. […] Erkek Tekrar Aldatır mı ? ilgili yazımızı okumak için buraya […]

  2. […] İlgini Çekebilir : Aldatan Erkek Tekrar Aldatır mı ? […]

  3. […] İlgini çekebilir : Aldatan Erkek Tekrar Aldatır mı? […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.